WHO WE ARE

Our History, Vision, Goal, Mission, Ministry

Nasz cel

Przyprowadzić 1 miliard ludzi w 250 krajach do poznania Jezusa Chrystusa jako swojego Pana i  Zbawiciela i do stania się uczniami, którzy są Jemu posłuszni we wszystkim i zgromadzją się w 25 milionach kościołów domowych do roku 2065.

Dowiedz się więcej

Nasza historia

W maju 1975 r., Bóg położył brzemię na naszych sercach, aby zanieść przesłanie zbawczej miłości Boga do mieszkańców Jaunde i Kamerunu. Byliśmy posłuszni i rozpoczęliśmy tę pracę i dzięki Bożej łasce dokonaliśmy postępu.

Dowiedz się więcej

Nasza misja

Chcemy budować ludzi, których głód, pragnienie i pragnienie Boga nasila się z czasem i którzy w wyniku głodu Boga szukają Boga w zdyscyplinowany sposób. To jest jednostkowy owoc naszej służby.

Dowiedz się więcej

Nasza służba

Chrześcijańska Misyjna Wspólnota Międzynarodowa to ruch duchowy. Ruch duchowy jest ruchem, który Bóg powołuje do życia dzięki Duchowi Świętemu, mając określony cel: cel, który utrzymuje się tak długo, jak Duch Święty rządzi nim i koordynuje w całkowitej wolności.

Dowiedz się więcej

Lider założyciel

Profesor Fomum był liderem zespołu założycielskiego Chrześcijańskiej Misyjnej Wspólnoty Międzynarodowej (CMFI) - ruchu ewangelizacyjnego, uczniostwa i zakładania kościołów z misjonarzami i kościołami w ponad 50 krajach na wszystkich 6 kontynentach.

Dowiedz się więcej
cmfi_logo_en_new_589x500.png

Ave. Zacharias Tanee Fomum, P.O. Box 385, Bertoua, Cameroon

Newsletter Signup

Please enable the javascript to submit this form